Trilobit XVI.
Rok: 1975

Trilobit: Cyclopyge prisca

Rytíř: Ing. Zdeněk Fojtík, CSc.

Erb:

1975

Nové písně:

Program:

 

Zkouška skorokosů

 

   Než přistoupíme k vlastnímu povyšování do stavu kosa, prověříme si zdatnost několika jedinců z řad humrů a zdali jsou vůbec způsobilí pro svou budoucí geologickou praxi.

a)     Humře Mazáči, předstupte a zatím si rozmyslete, jaký popěvek nám zde předvedete.

b)     Františku Šťávo alias Nikotine a Pavle Ťuláku, nyní prověříme vaši hydraulickou zdatnost. Zde máte 2 krygle vašich nejoblíbenějších nápojů a utkejte se, kdo líp a kdo dřív. Čas vám bude měřen elektronicky.

c)      Ondřeji Danielisi a Františku Lukáši, předstupte! Helfři, zavažte jim oči. Představte si, že se potloukáte tmavou šachtou, zhasla vám lampa, vy jste dostali hlad a proto se vzájemně nakrmte!

 

Fotografie:

J.M. Trilobit XVI. při slavnostním projevu J.M. Trilobit XVI. při slavnostním projevu Přijímání nového strážce pečeti, z jádra pesimisticky naladěného "Jury Doggera Bajoka" Zkouška skorokosů Zkouška skorokosů Povýšení do stavu kosa Rytíř Oldřich Předávání řádů Klání geologických kateder Jaruško, podívej, tvému koni se párají kalhoty! Rychle, rychle! Našel jsem v kulmu trilobití vejce! Klání geologických kateder Některé zákroky si zasluhovaly vyloučení nejméně z cechu geologického, avšak píšťalky helfrů jako by zázrakem najednou oněměly. Klání geologických kateder Lovec amonitů Jirkovu a Peteho radost z udělených řádů... ... nezkalil ani neřádský Břéťův pláč. Rytířka Kájička z Geigrů - anomálně vyvinutá geoholka k nakousnutí. Opravdu byste mi chtěl Ludvíku názorně demonstrovat tu vaši jedinečnou interpretaci anomálií? Budoucí rytíř - Zdeněk Fojtík Oděv pro odběr vzorků z Venušiny sopky. Rytíř Byk Výdojník Dojení a kamení, to je moje znamení! Dojení a kamení, to je moje znamení!